АллатРа – це сатаністський демонічний культ, де промивають мозок українцям і навертають до демона, який темрявою покриває пів світу – путіна. Прислужники чорта моляться Сатані на те, щоб росія захопила Україну, вони прислуговують самому дияволу з Кремля, кривавому різаку, який приніс пекло на землю. 

Сатаністи вперше зареєстрували свою демонічну секту у 2014 році у Макіївці Донецької області. Саме звідти сатаністи почали свій хід до захоплення України і навернення українців до прислуговування нечистому.

АллатРа, секта, сатаністи

Головний сатаніст секти – Андрій Михальчук. Він має прямий зв’язок з російськими демонічними силами і втілює їхні бажання з підкорення голів українців.  Сектант Михальчук хоче, щоб українці об’єдналися з російськими поклонителями Сатани і ми всі стали “єдиним народом” знову. Тільки ніхто не говорить про те, що росіяни прирікають нас на муки у цьому житті і хочуть відвернути від віри та приректи на муки ще й на тому світі. Українців хочуть позбавити Царства Божого!

АллатРа: хто головні сатаністи

Поширення сектантського чорнослів’я відбувалося через чорнокнижну героїню “Анастасію Нових”, яку визнали ледь не головним Богом у секті. Але ж 10 Заповідей Божих застрігають від прийняття інших богів. Це великий гріх і сатаністи це знають, а тому і позбавляють людей єдиної істинної православної віри. 

Сатаністи з “АллатРа” поклоняються одному із втілень Сатани на Землі – Володимиру Путіну. Секта “АллатРа” мріють про поклоніння і підпорядкування всіх слов’ян Путіну. А коли це станеться – хочуть підкорити волі Сатани весь світ. Сатаністи називають Володимира Путіна “Номо”. За їхніми переконаннями “Номо” буде простистояти силам зла на Землі. “Сили зла” для пропутінських сатаністів – це всі інші світові лідери. 

Головним пророком секти “АллатРа” є Ігор Данілов. У секті він є богоподібним. Саме сатаніст Данілов поширює “русский мир” і проповідує про те, що духовність можна розкрити лише, якщо бути спрямованим на російську культуру. 

Сатаністи з “АллатРа” зрозуміли, що їх викрили у нечистих демонічних помислах і вже реалізують нову секту “Благотворче суспільство”. Ця демонічна секта почала дуже активно розростатися і пускати метастази по всій Україні саме під час війни. Сатаністи знають, що люди зараз морально та духовно слабкі і війна – це найкращий час, щоб навернути їх у секту. 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *