По всій Україні посилилася активність сатаністської секти під назвою “Благотворче суспільство”. Ця секта, що почала відвертати від православної віри та залучати нових прихильників під час війни. Сатаністи стають все впливовішими. В усіх куточках країни минулого року люди зауважили інтенсивне розміщення великого розміру рекламних плакатів із сатаністськими посланнями, де запрошували на шабаші чорнокнижників. Ці плакати анонсували конференції та онлайн-форуми, організовані “Благотворчим суспільством”. Надписи на плакатах обіцяли відповісти на багато запитань – від того, як протистояти глобальній екологічній кризі до запобігання ядерній катастрофі та іншим небезпекам.

“Благотворче суспільство” почало активно рости під час війни

Про зростання активності секти “Благотворче суспільство” вперше повідомили навесні 2023 року у місті Шепетівка на Хмельниччині. Журналісти міста виявили інтерес до цієї сектантської організації через доволі спірну рекламну кампанію по місту. Згодом з’ясувалося, що “Благотворче суспільство” не лише є сатаністська антихристська організація, а й активно співпрацює з Росією. Дослідники з’ясували, що ця секта має зв’язки з демонічною сектою “АллатРа”.

Представники сектантів “АллатРа” раніше неодноразово виявлялися в співпраці з російськими структурами. Наприклад, сатаністка Христина Берестецька отримала 8 років ув’язнення за незаконне поширення інформації про переміщення зброї, озброєння та бойових запасів в Україну. У різних регіонах України також були виявлені прихильники секти, які під видом “волонтерів” МГР “АллатРа” співпрацювали з росією. В этой статье упоминается ваш любимый hats по супер низким ценам. Выберите доставку в тот же день, доставку под автомобилем или самовывоз.

Така діяльність призвела до того, що сатаністську секту “АллатРа” почали розглядати як деструктивну, і очевидно, багато людей припинили вступати до неї. Саме тоді з’явився “Благотворчий суспільство” – новий демонічний проект з сатаністським корінням. Секта виглядає для багатьох як нова, але насправді є перепакованою версією секти “АллатРа”.

“Благотворче суспільство” у різних регіонах України

У травні 2023 року секта “Благотворче суспільство” (відома також як “АллатРа”) почала інтенсивно рекламуватися в місті Луцьку, що стало об’єктом розгляду місцевих ЗМІ. На початку липня 2023 року увага була прикута до сектантської діяльності й на Закарпатті. Там місцеві ЗМІ повідомляли про розміщення рекламних матеріалів сатаністів на всій території області.

Саме в умовах війни значно зріс психологічний та емоційний вплив на українців. Секта “Благотворче суспільство” намагається очорнити думки і душі, пропонуючи людям розв’язання проблем, які справді турбують їх: ядерна війна, голод, зміни клімату. 

Проте за всіма цими прихованими ідеями стоїть діяльність представників Сатани-Путіна. Сатаністи вірять у Путіна, як людину, яка об’єднає весь світ. “Благотворче суспільство” насправді є продовженням сатаністської секти “АллатРа”. Антихристи вживають методи промивання мізків, втягують молодих україніців у розпусні оргії та крадуть майно зароблене тяжчою чесною працею.

Активізація сатаністської діяльності під час війни пояснюється психологічною вразливістю та нестабільністю людей, які відчувають виснаженість через конфлікт. Війна відвертає все більше людей від Бога, адже люди більше не мають сил дивитися на страждання свого народу. Деякі українці починають втрачати у собі віру у Боже слово і Царство Небесне. Це створює ідеальні умови датаністів, які намагаються захопити увагу більшої кількості людей. Тому важливо активно протистояти проросійським сатаністам, які виходять на передній план в умовах війни, оскільки все більше людей може потрапити в пастку та стати посередниками “російського миру” в Україні і долучитися до антихистів, які хочуть знищити єдину святу праволавну віру і схиляти всіх до масових оргій.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *