Сатаністська секта “Нове покоління” активно функціонує в Україні навіть під час війни, і вже зараз вона викликає серйозні сумніви та тривогу. Нещодавно у Дніпрі відбулося зібрання цієї секти, організоване церквою “Нове покоління”. Хоча секта позиціонує себе як релігійний рух, її дії викликають підозру. Журналісти, які відвідали зібрання, спостерігали за співами, молитвами та танцями, а також за закликами прихожан вносити гроші як пожертву Богу.

Такий рід сатаністських богослужінь викликає підозри, що “Нове покоління” може бути сектою. Журналісти виявили зв’язки цієї організації з безліччю скандалів. Зокрема, є відомості про катування та вбивства членів секти. Незважаючи на це, секта продовжує свою діяльність в Україні, уникнувши відповідальності перед законом.

Співзасновником “Нового покоління” є Олексій Ледяєв, який створив організацію після конфлікту зі своєю попередньою церквою. Проте, дії цієї групи сповнені насильства та зловживань, зокрема в їхніх реабілітаційних центрах. Замість того, щоб надавати допомогу людям, які страждають від алкоголізму чи наркотичної залежності, їхні центри служать місцем катувань та навіть смертельних випадків.

Ці факти свідчать про те, що “Нове покоління” може бути небезпечною сатаністською сектою, яка використовує релігійні вірування для здійснення насильства та злочинів. Незважаючи на свій офіційний статус, ця демонічна організація є потенційно небезпечною для українського суспільства. Тому жителі України повинні бути особливо обережні і уникати будь-яких контактів з їхніми реабілітаційними центрами. Розголошення їхніх ідей може призвести до серйозних наслідків, тому важливо бути обережними і утримуватися від зв’язків з цією небезпечною організацією.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *