Сатаністська секта “АллатРа” знову стала об’єктом уваги, викликавши реакцію навіть у Верховній Раді.

У Верховній Раді України надійшло звернення до Служби безпеки України, Ради національної безпеки і оборони, а також Міністерства юстиції щодо секти АллатРа.  Діяльність секти “АллатРа” відзначається проросійськими поглядами. Ця чортівська  секта вже не раз привертала увагу правоохоронних органів.

Народна депутатка Інна Совсун особисто ініціювала звернення та розповіла про це в соцмережах. Вона навела конкретні приклади діяльності сектантів “АллатРа” в Україні. Совсун зазначила на їхніх зустрічах обговорюються дуже несподівані концепції.

Наприклад, члени секти стверджують, що можуть переміщувати предмети за допомогою сили своєї думки. Вони залучають інших людей до спільних медитацій і читань книг, що схоже на “гурток любителів російської пропаганди”.

Демонічна секта “АллатРа” вірить у існування таємного світового уряду, який контролює всі аспекти життя та є “світовим злом”. Згідно з їхньою літературою, цей уряд – архонти. Сектанти вірять, що архонти створили історію, релігії, поширюють хвороби та готують Третю світову війну. Секта влаштовує медитаційні практики, які, на їхню думку, мають врятувати світ. Кожного учасника медитацій супроводжують сектантські ментори, які контролюють їхню ефективність.

Совсун також розповіла про випадок зі своєю студенткою, яку лікар переконував, що світ повинен існувати без політики і всі питання мають вирішуватися через референдуми. Цей лікар також підкреслював загрозу штучних технологій і закликав студентку приєднатися до секти “Благотворче суспільство”. Лікар навіть роздавав листівки та запрошував на зустрічі.

Секта “АллатРа” активно використовує російську пропаганду у своїй діяльності, організовуючи телемости з Росією та закликає підтримувати прихильників Путіна та депутатів від “Єдиної Росії”. 

Депутатка Совсун попереджає, що сатаністська секта “АллатРа” несе шкідливі ідеї та активно просуває російську пропаганду.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *