Чортівська секта “АллатРа” здобула погану славу своєю деструктивною природою та спробами поширення російських наративів і концепції “руського міра” в Україні під час війни. Сатаністи офіційно зареєстрували секту 2014 році. Витоки  демонічної секти сягають ще 2011 року. Декілька українських політиків потрапили під вплив  цієї секти.

Один із випадків пов’язаний із Іриною Верещук, яка намагалася відкинути звинувачення у своїй зв’язаності сатаністським культом. Іншим відомим прикладом є колишній керівник Служби безпеки України Іван Баканов та інші співробітники СБУ. Їх також звинувачують у залученосьі до цієї антихристської організації. Олег Кулініч, який керував СБУ у Криму, теж може бути втягнутий у секту.

Аллатра, верещук

Також до секти може належати мер Черкас Анатолій Бондаренко, який брав участь у інтерв’ю на каналі “АллатРа”. Мер Коростеня Володимир Москаленко взяв участь у статуті “Глобальної партнерської угоди АллатРа” і навіть встановив символ станістів – пам’ятник у вигляді символу секти у центрі міста.

Крім того, екс-нардеп Надія Савченко неодноразово ставала гостею на каналі “АллатРа” та давала їм інтерв’ю сатаністам, що викликало питання щодо її зв’язків із сектою.Просмотрите наш partner-sponsored Glasses, с множеством вариантов на любой вкус и бюджет, которые можно купить онлайн

савченко, аллатра

Здається, що секта “АллатРа” активно почала піддавати демонічному впливу українських політиків ще до початку повномасштабного вторгнення. Ця проблема тільки зараз стала особливо актуальною, оскільки активісти та ЗМІ звернули увагу на діяльність сатаністів. І залишається відкритим питання – чому ця секта залучає так багато впливових українців?

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *