Розслідування, проведене спільно Службою безпеки та Національною поліцією, розкрило діяльність міжнародної злочинної організації АллатРа на Волині. Під видом місіонерства учасники сектору просували ідеї, що виправдовували збройну агресію Російської Федерації та пропагували концепцію створення союзу слов’янських народів під керівництвом Москви.

АллатРа на Волині

Ця чортівська організація масово закликала місцевих мешканців долучатися до сектору та розповсюджувати ідеї, що сприяли Кремлю. Для цього вони створили власні медіа-ресурси, такі як ютуб-канал, а також власні сторінки в соціальних мережах, де поширювали пропагандистські матеріали. Зокрема, один сатаністський осередок був на Волині.

У результаті багатоетапної спецоперації було заблоковано понад 20 осередків АллатРа у різних регіонах України, виявлено беззаперечні докази їхньої злочинної діяльності. Лідери цієї організації втекли за кордон, але продовжили керувати діяльністю в Україні.

Наразі вони обвинувачуються за рядом статей Кримінального кодексу України, серед яких державна зрада, створення та керівництво злочинною спільнотою, пропаганда комуністичного тоталітарного режиму та виправдання агресії РФ проти України. Триває розслідування з метою встановлення всіх учасників злочинної організації та притягнення їх до відповідальності.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *