Співробітники правоохоронних органів України провели масштабні обшуки учасників проросійської секти “АллатРа” по всій країні. Ця організація підозрюється у співпраці з державою-агресоркою – Росією.

аллатра, секта

За даними правоохоронців, сатаністська секта працювала на користь РФ. Сектанти систематично поширювала кремлівські ідеї в українському суспільстві. Пізніше в Службі безпеки України розкрили деталі стосовно припинення міжнародної злочинної організації “АллатРа”.

За слідчими даними, лідери-сатаністи  цієї групи незаконно покинули Україну на початку 2022 року. Вони використовували підроблені документи про звільнення зі служби в армії.

Представники Служби безпеки України повідомили, що перебуваючи в одній з європейських країн, сатаністи дистанційно керували своєю демонічною організацією в Україні.

Члени сектантської групи агітували за масовані ракетні удари по Україні, зокрема, за напади на цивільну інфраструктуру українських міст.

За інформацією Служби безпеки України, у Києві та інших регіонах України було заблоковано понад 20 осередків цієї секти, які працювали на користь російських спецслужб. Вони відкрито сприяли кремлівській ідеї створення “союзу слов’янських народів”, яким керувала б Москва.

Крім того, вони запустили свій власний YouTube-канал, на який підписалися майже пів мільйона користувачів. Тобто, сотні тисяч людей піддалися впливу секти. Також вони встановили мережу своїх медіа та інтернет-ресурсів, телеграм-каналів та сторінок у соціальних мережах “ТікТок”.

Служба безпеки України також повідомила, що проросійська секта створила свої “філії” на території Російської Федерації, Білорусі та кількох країн Європи, Центральної Азії та Сполучених Штатів.

Правоохоронці готують повідомлення про підозру для керівництва та учасників групи “АллатРа” за статтями Кримінального кодексу України: частина 1 та частина 2 статті 111 (державна зрада); стаття 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній); стаття 436-1 (пропаганда комуністичного тоталітарного режиму); стаття 436-2 (виправдання, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників). Їм може загрожувати до 15 років ув’язнення або навіть довічне позбавлення волі, а також конфіскація майна. Служба безпеки також оприлюднила фотографії зі знахідок під час обшуків, включаючи зброю.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *